Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Moderatör Alımları Başlamıştır

+3
dima_delisi
missy77y
Meltem
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 8:51 pm

tmm yeni geldik ama siteye en yararlı olan biziz onlarca resim video koyduk bizim sayemizde site gelişti
dimanınenbüyükhayranı

dimanınenbüyükhayranı

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 8:59 pm

ben de özge gibi düşünüyorum ama eğer siteyle ilgilenseydin sen de takip etseydin bizden önce görürdün ve de sen olurdun moderatör
http://www.voleybolaltyapiligi.azbuz
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 9:12 pm

özzgeee bakkkkk bişi sölicem alınma ama benim vidolaraım seninkilerden falza ben bu siteyee seni soktumm tmm mı sen geliştirmedin siteyiii ben siteye girdim de 3 tn şey haricinde hiçi bişi yoktu hiç mesaj yoktu ben araştırtım bir sürü şeyyy bizide alt planalra atmayınn eğer bana inanmıyosanız missy e sorunn gerçektenn öle
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 9:27 pm

EWET DİMA_DELİSİNE HAK VERİYORUM ZATEN 3 KİŞİYDİK BİZ BİŞİLER YAPMASAYDIK SİZ BURASI BOŞ SİTE DEYİP ÜYELİĞİNİZİ SİLDİRCEKTİNİZ AMA SİZİN EMEĞİNİZ GEÇMEDİ DEĞİL O YÜZDEN HİÇ KİMSE KİMSENİN HAKKINI YEMESİN ALT ÜST İLŞKİSİ OLMASIN LÜTFEN...
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 9:49 pm

aaa yasemin ama bakk gerçekten biliyosun ben burya geldimde gerçekten 3 yer haricinde hiç bi yer de bişi yoktuuuuu ben bu sitede bir sürü şey atım vidolar haberler resimler aklınıza gelicek herşey dimyala ilgili tabiiii ama yanii benimdee bu sitede hakım dha fazla tamam ben özgeyi çok seviyorumm çünkü siteyi büyütmeye yardımı olduu ama siteyi ben büyütüm demesi çok ağırıma gitti çünküüü benim hakım daha çok var bu stede
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 9:54 pm

dima_delisi demiş ki:
aaa yasemin ama bakk gerçekten biliyosun ben burya geldimde gerçekten 3 yer haricinde hiç bi yer de bişi yoktuuuuu ben bu sitede bir sürü şey atım vidolar haberler resimler aklınıza gelicek herşey dimyala ilgili tabiiii ama yanii benimdee bu sitede hakım dha fazla tamam ben özgeyi çok seviyorumm çünkü siteyi büyütmeye yardımı olduu ama siteyi ben büyütüm demesi çok ağırıma gitti çünküüü benim hakım daha çok var bu stede

tam olarak ben büyüttüm demedim ama en azından facebookta yazarak ben çoğalttım forumu ve ben geldiğimde dimanın 1 sayfa resmi vardı ve onlarda en çok bilinen resimleriydi ama şimdi 10 sayfa resmi var ben onun hakkında en deişik şeyleri getirdim . tartışmak istemiorum ama siz başlattınız yeni gelenler bile moderatör oldu die yeni geldik ama neler yaptık
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 9:55 pm

bu arada msjım çok açtığım konu çok die bişi yaptığınızı sanmayın herşeye tşkler demekle bişi olmuyo Mad buraya kavga etmeye gelmedik dimi bu konu kapansın zaten
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:01 pm

özgee bak sadece resim atarakk bu siteyii senin bu hale getirdiğinimi sanıyosaunnnn bak benim facebook aa üye olmam için 1 sene gereikiyo tmmm mı facebook aa eğer üye olsaydım eminol senden daha çok üye getiridim çünkü rusyada yaşayan bi teyzem veerrr onunla haberleşebilirdim ama mademm öyle istiyosunn siteden ben çeki liyorumm istediğin gibi büyüt siteyii özge çok kalbimi kırdınn ama ben ginede o nları yazdığım için çok özür diliyorumm hepinizden belki özge seninde kalbini kırdım onun için özür diliyorum site senin olsun ben dimanın resimleriyle ve vidoarıylada yetinirim
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:03 pm

ayrıca istersen bi haberler bölümünü aç bu siteye resim atabilirsin resim bizim ne işmize yarıcak sadece sevnicez nasıl resimler çektirmiş diye ama haber bulursakk ve çevirirsek asıl işte o bizim için sevinç olucak çünkü rusyada neler olduğundan haberimiz olucak
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:04 pm

dima_delisi demiş ki:
özgee bak sadece resim atarakk bu siteyii senin bu hale getirdiğinimi sanıyosaunnnn bak benim facebook aa üye olmam için 1 sene gereikiyo tmmm mı facebook aa eğer üye olsaydım eminol senden daha çok üye getiridim çünkü rusyada yaşayan bi teyzem veerrr onunla haberleşebilirdim ama mademm öyle istiyosunn siteden ben çeki liyorumm istediğin gibi büyüt siteyii özge çok kalbimi kırdınn ama ben ginede o nları yazdığım için çok özür diliyorumm hepinizden belki özge seninde kalbini kırdım onun için özür diliyorum site senin olsun ben dimanın resimleriyle ve vidoarıylada yetinirim

ya saçma konuşma ben büyüttüm demedim yeni gelenler bile lafına alındım sende benim kalbimi kırdın boş yere kavga yaratıyosuz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:05 pm

o bölümü missy e söle benimde başka fikirlerim var zaten siteyi büyütücek
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:09 pm

tamam özge bende senden çok özür diliyorum kalbini kırdım nese kapatalım konuyuu ben senden çok özür diliyorum sen benm arkadaşımsın sennile ilk kavgamızıda yaptuk Very Happy Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:13 pm

dima_delisi demiş ki:
tamam özge bende senden çok özür diliyorum kalbini kırdım nese kapatalım konuyuu ben senden çok özür diliyorum sen benm arkadaşımsın sennile ilk kavgamızıda yaptuk Very Happy Sad

evet ama boş yere
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:17 pm

özge bence sitede sadece benim değil başkalarının da kalbini kırdın çünküü sitteyede en yararlı biziz demişinnn ben çok üsüldüm sanki sitede 1-2 yararım var gibi hisetimmm siteye öle boş boş duruyomuş gibi hiç bişi yapmıyomuş gibi hiseetim kendimi bence diğerleride alında sonuçta bu siteteye bir çok kişinin emeği var
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:19 pm

offff kim ne yaptıysa yaptıı ya boşu boşuna kavga edip duruosunuz isteyen istedini atsın videomuş resimmiş yok sen fazla attın bu az attı kavgası olmasın ama bence en önemlisi dima hakkında yeni bilgiler bulmak örn antalyaya gelmesi gibi neseki aranızdaki durum tatlılığa bağlandığına göre sorun yok bu konu kapatılsın bidaha açılmasın..................
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:20 pm

evet ama sen dedin önce yeni gelenler bile die
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:24 pm

özge-dima anlamıomsun yoksa bendemi bi özürlülük var ben mi anlatamıorum demedim demiorum dedim ama sonra yazdım ya msj missy banada msj atmış mod olmam için ben görmemişim pardon dedim ya daha ne diim ayaklarınamı kapanıyım aaaa saçmalamayın azcık büyüyün ya kaldım ufaklıkalrın içinde benim yaşıtım ne zaman gelcek bu siteye allah aşkına yaa .....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:25 pm

bence sen yaşına göre konuşmuyosun
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:27 pm

napiyim istiosan bi nufus cüzdanımı gösteriyim tam olsun...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:28 pm

inanıoruz heralde ama çocuk gibi bazı sözlerin ben çıkıorum buraya dima için gelioruz sinirimiz bozuk çıkıyoruz ne bu ya abattık artık bi daha laf sokmayın ve bu konuyu açmayın
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:34 pm

diyene baksana sen bulaşmadığın kişi kalmadı be bak ne yazmışım ben

aranızdaki durum tatlılığa bağlandığına göre sorun yok bu konu kapatılsın bidaha açılmasın..................

dediğim halde uzatan sensin vede sonkez diorum kapansın bu konu bidaha bişi yazma anladın mı KAPANSIN DEDİM.......
Mad
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:53 pm

arkadaşlar tmm kapatık biz bu konuyu özgeylee haletttik tmm kavaga etemyintmm nasıl sa ben bu sitedeki herkezi çok seviyorum bazen beni üsede kimseyle bi yarış gibi bi durumum yok bulduğum resimleri siteye atmıyrum sdce o kdr ama haberlerden sizi mutlaka haberdar ediyorum
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:57 pm

no problem:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 11:00 pm

yeah no problem but i think you must be politer . i hope we will be better than now
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları Başlamıştır   Moderatör Alımları Başlamıştır - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 11:25 pm

Very Happy

Moderatör Alımları Başlamıştır
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki