Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR

+2
dima_delisi
dimanınenbüyükhayranı
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR   DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 9:09 pm

hehe vala rus fan sitesine üye olmakta gözüm yokkk nasıl olsa teyzemin üylin de istedğim yere giriyorum sdece sohbetleri rusça yazıları fln okuyamıyorum o kdr Very Happy
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
bilan_duygu

bilan_duygu

İş/Hobiler : Dima Hakkında Herşey

MesajKonu: Geri: DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR   DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 9:38 pm

dima mutlaka bigün istanbula gelir ama kimbilir ne zaman
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi

MesajKonu: Geri: DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR   DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 9:08 pm

ewet olamsa biz onun ynaına gidicezz bence mutlaka bu sitedeki herkez mtulaka dimayı görcek ister istanbulda olsun ister ankarada olsun ister izmirde olsuın hattaa taa şanlıurfadan olsun ginede görücük tüm istiyenler Very Happy ben inanaıyorum
anna

anna

MesajKonu: Geri: DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR   DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 10:46 pm

ben rusça biliyorum ama tafsiye etmem resmi sitesi yavaş çalışıyor üye olmana yardım ederim ama sonrası
ben giriyorum geziyorum üye olmadım ama
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR   DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:33 am

ewt bende üye değilim ama geziorum sitede rusça sölükten fln da yardım alıorum biraz Very Happy

DİMA İSTANBUL A GELİYO ARKADAŞLAR
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-