Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...

4 posters
YazarMesaj
yakamoz

yakamoz

YENİ MESAJ BİLDİRİMİ... Empty
MesajKonu: YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...   YENİ MESAJ BİLDİRİMİ... Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:41 pm

YENİ MSJ GELDİĞİNDE O BUTONLAR YEŞİL YANIYO AMA NETTEN DÜŞÜNCE YEŞİL YANMIYO VEDE KİM NE YAZMIŞ BULMAKTA ZORLUK ÇEKİORUM SİZCE BUNUN ÇARESİNE NASIL BAKABİLİRİZ NETTEN DÜŞSEMDE YENİ MSJ GELDİĞİNİ GÖRMEK İSTİYORUM ....[b][i]
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...   YENİ MESAJ BİLDİRİMİ... Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:43 pm

yakamoz demiş ki:
YENİ MSJ GELDİĞİNDE O BUTONLAR YEŞİL YANIYO AMA NETTEN DÜŞÜNCE YEŞİL YANMIYO VEDE KİM NE YAZMIŞ BULMAKTA ZORLUK ÇEKİORUM SİZCE BUNUN ÇARESİNE NASIL BAKABİLİRİZ NETTEN DÜŞSEMDE YENİ MSJ GELDİĞİNİ GÖRMEK İSTİYORUM ....[i]

[b]
VALLA BU KONUDA SORUN YAŞAYAN BİRİ VARSA ODA KESİN BENİM AMA NASIL YAPILACAK HİÇBİR FİKRİM YOK Very Happy Very Happy
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...   YENİ MESAJ BİLDİRİMİ... Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:47 pm

BENDE VALLA YA O KADAR MSJ VARDI ŞİMDİ BAKMIYORUM VALLA YA NERDEN BİLCEM KİM NE YAZMIŞ ZATEN SİNİRLİYİM DİMA ANTALYADA BENDE FORMLA UĞRAŞIORUM ... BUNE YA ADALET Mİ BU ....
***tanya***

***tanya***

İş/Hobiler : formula1 izlemek:)

MesajKonu: Geri: YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...   YENİ MESAJ BİLDİRİMİ... Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:49 pm

yakamoz demiş ki:
BENDE VALLA YA O KADAR MSJ VARDI ŞİMDİ BAKMIYORUM VALLA YA NERDEN BİLCEM KİM NE YAZMIŞ ZATEN SİNİRLİYİM DİMA ANTALYADA BENDE FORMLA UĞRAŞIORUM ... BUNE YA ADALET Mİ BU ....
bencede ya adalet mi bu offff....
dimanınenbüyükhayranı

dimanınenbüyükhayranı

MesajKonu: Geri: YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...   YENİ MESAJ BİLDİRİMİ... Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 9:53 pm

evet öyle oluyo çok zor bulması sonra. Sad
http://www.voleybolaltyapiligi.azbuz
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...   YENİ MESAJ BİLDİRİMİ... Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 1:53 pm

aa niye öle diyosunuz bence mesajlar o kdr önmli değill benim içinn önemli taqbi ama aşırı değill bence haber fln bulmaka daha iyi yani çok tamkamamanızı tavsiye ederim
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...   YENİ MESAJ BİLDİRİMİ... Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 5:53 pm

dima_delisi bakıorumda co-admin olmuşsun bütün yerlere yrum yazmışsın bune gayret:D
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...   YENİ MESAJ BİLDİRİMİ... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 7:01 pm

ne anlmadım yrum mu ne dmk istedin anlamadım zanım bidaha yazarsan sevinirim ben co-admin dim Smile
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com

YENİ MESAJ BİLDİRİMİ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-