Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DİKKATT...!!!!!!!!!!!

5 posters
YazarMesaj
yakamoz

yakamoz

DİKKATT...!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: DİKKATT...!!!!!!!!!!!   DİKKATT...!!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 1:27 am

ARKADAŞLAR ARTIK FARKINDAYSANIZ SİTEYE HİÇ KİMSE UĞRAMAZ OLDU İLLAKİ DİMA HAKKINDA YENİ BİŞİLER BULMAK LAIZM DEĞİLKİ MUHABBET OLSA O BİLE YETİYO BANA ÇÜNKÜ DİMA HAKKINDA KONUŞUYORUZ Very Happy GÜLDÜĞÜME BAKMAYIN SİNİRLİYİM ASLINDA BÖLE GİDERSE SİTEYE HİÇ KİMSE GİRMİCEK BEN FORMDAN ÇIKMAZDIM AMA ARTIK BENİM BİLE GİRESİM KALMADI SİTEDE KAFAYI YEDİ NİE DİE SORARSANIZ BENİM YAZDIĞIM YAZIYI BANA YEŞİL IŞIK YAKIYO BENDE ZANNETTİM HAYRET BİRİSİ BİŞİ YAZMIŞ DİYE BİDE BAKTIM BENİM YAZDIĞIM YAZI :s NESE SİTE 46 KİŞİ VAR AMA ASLINDA BURAYI YÖNETEN EN 8 KİŞİ VAR VE BEN O 8 KİŞİYİ GERİ İSTİYORUM YOKSA PROFİLİN ÖLE DURMASI ÇOK ANLAMSIZ BÖLE GİDERSE BENDE SİLCEM PROFİLİMİ.... NE DİİİM ARTIK DİLİM DAMAĞIMA YAPIŞTI

YA HEP YA HİÇÇÇÇ....

SEÇİM SİZİN ....

???????????
[i]
[i]
dimanınenbüyükhayranı

dimanınenbüyükhayranı

MesajKonu: Geri: DİKKATT...!!!!!!!!!!!   DİKKATT...!!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 2:59 pm

missy nin ayarlaması lazım o girmiyo siteye ve de yeni düzenlemeler yappmıyo!
http://www.voleybolaltyapiligi.azbuz
yakamoz

yakamoz

MesajKonu: Geri: DİKKATT...!!!!!!!!!!!   DİKKATT...!!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 6:14 pm

MERAK ETME BİZ MİSSY ÇOK GÜZEL DÜZENLİCEZ ZATEN...
Gospozha_Belan

Gospozha_Belan

Lakap : Berenice

MesajKonu: Geri: DİKKATT...!!!!!!!!!!!   DİKKATT...!!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 7:58 pm

vallahi benim çok işim war şu aralar siz de biliyorsunuz özge, yasemin ve elif Very Happy başımı kaşiicak waktim yok!!! yoksa biliosunuz dilim kopana kadar dima hakkında konuşabilirim ben Razz
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: DİKKATT...!!!!!!!!!!!   DİKKATT...!!!!!!!!!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 1:51 pm

arkadaşlar benimde okulum var ya bu sene ok önemli benim içinnn varya eğerr liseyi bursada okucammm eminim güzel bi liseye gitçem çünkü puanlarım denem sınvında baya bi yüksell ama hep fene takılıyorum çok sınır oluyomö bu fene bi kere mat ful türk ful sos 1 yanlış ing 1 yanlış din de full fen den 4 yanlış çıktı aha ortalama düştü benim ay nasıl sinir oldum 2. olcakken 3. olmuştum
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
gökhan

gökhan

Lakap : diima cı xD

MesajKonu: Geri: DİKKATT...!!!!!!!!!!!   DİKKATT...!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 12:16 am

aynn siteye kimse girmiyo girin de muhabbet fln olsn hiç deilsee bn de tam siteye kimse girmio ken kayıt olmuşum ama artık okul fln bitti işallha yine eskisi gibi gireersinizz ne diim
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: DİKKATT...!!!!!!!!!!!   DİKKATT...!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 11:41 am

ewt yaa valla okul bittii ya çok şükür artık hep gircem siteye yaa okul varken yok sınavlar yok öretmenler o bu giremiodum ama şindi gircem hep Very Happy
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com

DİKKATT...!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası