Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BİZİM BAŞIMIZDAN GEÇEN KOMİK,UTANDIRICI,KORKUNÇ,ŞAKACI HİKAYELER

YazarMesaj
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

BİZİM BAŞIMIZDAN GEÇEN KOMİK,UTANDIRICI,KORKUNÇ,ŞAKACI HİKAYELER Empty
MesajKonu: BİZİM BAŞIMIZDAN GEÇEN KOMİK,UTANDIRICI,KORKUNÇ,ŞAKACI HİKAYELER   BİZİM BAŞIMIZDAN GEÇEN KOMİK,UTANDIRICI,KORKUNÇ,ŞAKACI HİKAYELER Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 4:49 pm

ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE BİZİM BAŞIMIZDAN GEÇEN "KORKUNÇ,KOMİK,UTANDIRICI,ŞAKA NİYETLİ,SİNİRLENDİRİCİ,EĞLENCELİ VE DAH AKLIMA GELMEYEN BİR ÇOK TÜRDEN OLAYLARLARI ANLATALIM

(AMA BU KONUDA SOHBET OLAMSA SEVİNİRİM Very Happy )
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

BİZİM BAŞIMIZDAN GEÇEN KOMİK,UTANDIRICI,KORKUNÇ,ŞAKACI HİKAYELER Empty
MesajKonu: Geri: BİZİM BAŞIMIZDAN GEÇEN KOMİK,UTANDIRICI,KORKUNÇ,ŞAKACI HİKAYELER   BİZİM BAŞIMIZDAN GEÇEN KOMİK,UTANDIRICI,KORKUNÇ,ŞAKACI HİKAYELER Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 4:51 pm

Bir gün grup hepsi imza günnüne bursaya geldiğini duydum tam o sıra akmerkezin önünden geçiyodum ve grup hepsi burda ş u anda afışleri vardı bende onları merak edip elme ilk geçen kart postalı aldım ve onalra imzalamasıiçin uzatım onalr kartpostalı görünce yüzüdne değişik bir ifade oluştu meğersem o kartpostal baş düşmanları 4yüzünmüş o gün utancımdan yerin dibine girmiştim Embarassed
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com

BİZİM BAŞIMIZDAN GEÇEN KOMİK,UTANDIRICI,KORKUNÇ,ŞAKACI HİKAYELER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-