Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Film Önerileri

+2
rüzgarın_kızı
Needless
6 posters
YazarMesaj
Needless

Film Önerileri Empty
MesajKonu: Film Önerileri   Film Önerileri Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 3:00 am

Bir film tutkunu hatta bağımlısı olarak bu başlığı açmak çok içimden geldi.Tavsiye ettiğiniz veya etmediğiniz,senaryosunu,kurguyu,yönetmenini,oyuncuları vb.lerini beğendiğiniz beğenmediğiniz filmleri burada parylaşabiliriz.
Needless

Film Önerileri Empty
MesajKonu: Geri: Film Önerileri   Film Önerileri Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 3:33 am

Ben başlayayım.

1. Hannibal Serisi(4 yapıttan oluşuyor.1 Kuzuların Sessizliği,2 Hannibal,3 Kızıl Ejder,4 Hannibal doğuyor )

Hannibal Serisi benim en favori ve şiddetle tavsiye ettiğim bir yapıttır.Suç,gerilim,korku(çok az bana göre),psikoloji sevenler için idealdir.

2.Kelebek Etkisi Serisi(2 yapıttan oluşuyor.Kelebek Etkisi I ve Kelebek Etkisi II)

Gerçekten beğenerek izlediğim filmler arasındadır.Film diyorum çünkü ben sadece Kelebek Etkisi I 'i öneriyorum.Gerilim,gençlik,psikoloji,macera,aşk,fantastik,bilim kurgu,gizem ve dram gibi sayarak zor bitirdiğimiz bir türü var.İsminden etkilenerek izlediğim bir filmdi.Ama şimdi iyiki izlemişim diyorum .

3.Se7en (Yedi)

Yine suç,macera,gerilim sevenler için zevkle izlenebilecek bir filmdir.Çok beğenmiştim ben.Sadece şunu söylüyorum ''Finali yeter.''Filmin sonunda devamı gelecektir diyor ama film 1996 yapımı benim bildiğim başka serisi yok.

4.Ada

Can sıkıntısından izlemek zorunda kaldığım bir filmdi.Fakat sonunda gerçekten çok beğendim.Bilim kurgu,aksiyon... içerikli.Tavsiye ederim.

5.Fiğht Club(Dövüş Klübü)

Başrollerinde iki beğendiğim aktörün Edward Norton ve Brad Pitt'in oynadığı bir yapıt.Aksiyon ve dram içerikli.Filmi beğendim ama söylemek gerekirse sonunu biraz saçma buldum.Yinede çok güzeldi.

6.28 Gün Sonra ve 28 Hafta Sonra

Bilim kurgu,gerilim ve bana göre yine çok az korku içerikli.Hoşuma giden filmler arasında ,umarım devamı gelir.

7.Kanlı Elmas

Başrolde Leonardo DiCaprio ve Djimon Hounsou'nun oynadığı bir film.Aksiyon,drama ve izleyen anlar birazda siyaset içerikli.Çok güzel ve gerçekleri anlatan bir film.Yine tavsiyelerim arasında.

Daha aklıma gelmeyen ve beğendiğim o kadar çok film varki şimdilik bunlar.Diğerleri aklıma geldikçe yazarım.

NOT:Filmler belli bir beğenim sırasına göre değildir.Hepside çok beğenerek izlediğim filmlerdir.Fakat 1 ve 2'im aynıdır.Birde yukarıda yazmadım ama Titanic ve Troya(Truva)'yı söylememe gerek yoktur sanırım.
rüzgarın_kızı

rüzgarın_kızı

İş/Hobiler : tabiki dima

Film Önerileri Empty
MesajKonu: Geri: Film Önerileri   Film Önerileri Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 9:21 pm

bende saklanbaç adlı flimi önereblirim gerilim-korkuve kurgu dolu güzle bi flimde üstelik robert de niro oynuyodu sonra ,işaretler adlı bi flim var dı
oda aynı şekilde korku gerilim dolu güzel bi flimdiiBENJAMİN BUTTON’IN haytını anlatan bi filim yeni vizyona girdi ama güzel
DiMa-_-maNyaqı!

DiMa-_-maNyaqı!

İş/Hobiler : Dima[m]=)Tom[m]=)Alexander[m]=)
Lakap : bAyAn kAbUs

Film Önerileri Empty
MesajKonu: Geri: Film Önerileri   Film Önerileri Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 11:14 pm

Benjamin Button'ın tuhaff hikayesii ve sweeney todd fleet sokağının şeytan berberi iki filmide çok beğenmiştim izlemenizi tavsiye derim ikiside çok farklı bi filmm....
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

Film Önerileri Empty
MesajKonu: Geri: Film Önerileri   Film Önerileri Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 3:35 pm

tşkler cnm Very Happy
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
hazal_dima

hazal_dima

İş/Hobiler : müzikkkk
Lakap : black wings

Film Önerileri Empty
MesajKonu: Geri: Film Önerileri   Film Önerileri Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:31 pm

ben piskolojik gerilim severim. ve size dünyanın en iyi dram filmini açıklmak isterim
REQUİEM FOR A DREAM ( BİR RÜYA İÇİN AĞIT)
Başrolünde Jared leto ve Ellen Burstyn oynuyor. açıkcası bu filmi izledikten sonra etkisinden çıkamaştım
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

Film Önerileri Empty
MesajKonu: Geri: Film Önerileri   Film Önerileri Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:53 am

tşkler cnm paylaşım için
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
Dima_Melly

Dima_Melly

Film Önerileri Empty
MesajKonu: Geri: Film Önerileri   Film Önerileri Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 6:54 pm

arşivlerime şööyle bir göz attım da björkün başrolde oynadığı karanlıkta dansı tavsiye edebilirim.. korku sevenler christian balenin oynadığı amerikan pisikopatını izleyebilirler.. yaşanmış olayları anlatan filmleri sevenlere elephant man ve alive yi önerebilirim

Film Önerileri
1 sayfadaki 1 sayfası