Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hikayelerim

2 posters
YazarMesaj
hazal_dima

hazal_dima

İş/Hobiler : müzikkkk
Lakap : black wings

hikayelerim Empty
MesajKonu: hikayelerim   hikayelerim Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:20 am

Thin End Of The Fear ( korkunun ince sonu )

Lindays akıl hastanesinde yatan bir kızdır. Fakat lindays akıl hastanesinde yatsada deli değildir.
Sadece psikolojisi bozuk olduğu için akıl hastanesinde yatmak istemektedir. shannon ve lindays arkadaştır. shannon da akıl hastanesinde yatmaktadır. Lindays white wings hospital da dışarıdaki hayatından daha iyi bir hayat sürerken hayaller görmeye başlar. Hayallerinde sürekli jared leto yu görür ve her zaman çok mutludur. Hayallerini görürken shannon hayallerini kesmektedir. Lindays in canı buna çok sıkılır. Ve shannon a onu daha az ziyaret etmesini söyler. Shannon haklı olarak nedenini sorunca lindays hayallerinden bahsetmeye başlar. Lindays shannon a jared leto dan hani çok seviyoruz dinliyoruz ya der. Ama shannon jared leto yu hatırlamaz çünkü jared leto da bir hayal ürünü dür. Beyni lindays a bir oyun oynamaktadır. Ama lindays bu oyunu çok beğenmektedir. Shannon ona hoşgörü gösterir ve sadece lindays i sadece yemekhanede görmeye, onun dışında lindays i hiç ziyaret etmemeye söz verir. Shannon kalbi azıcık olsada kırılmıştır çünkü bu hastanede lindays ten başka arkadaşı yoktur. Ama shannon lindays in iyiliğini ister. Lindays hayallerinden o kadar çok memnundur ki hiç bitmemesini istemez. . Bu yüzden lindays artık odasından dışarı yemek yemek için bile çıkmamaktadır. Lindays artık çok zayıflamıştır. Hastanede ki bakıcılara ‘ben yemek yedim.’diye yalan söyleyip yemek yemektedir. Lindays a giren ağrılar hayallerinde etkilemektedir. Artık hayallerinde jared leto yu kaybetmekte onun öldüğünü görmekte ve ağlama krizlerine girmektedir. Shannon lindays i yemekhanede de göremeyince onu merak edip odasına gitmektedir. Odasına gittiğinde lindays yerde oturmuş saçlarını sıkıyor dudaklarını ısırıyordur. Shannon lindays in bu halini gördüğünde dehşete kapılır. Ve ona nasıl bu hale geldiğini sorar gerçekten kötü hayaller gören lindays hayallerin etkisinde olup sinirli bir şekilde ona bağırır. Birkaç ay önce ki kırgınlık şimdi yerini büyük bir küskünlük almıştır. Lindays daha kötü bir hale gelmiştir artık shannon ın kapısına dayanmıştır. Shannon konuşmamız gerek ama shannon onun yüzüne bile bakmamıştır. Shannon la kaç kere konuşmayı denemiştir fakat shannon onunla konuşmamakta kararlıdır. Artık lindays ruhu biraz daha dayansa da organları dayanamamıştır. Lindays in böbreğinin bulunduğu kısımlara inanılmaz büyük ağrılar girmektedir. Lindays dayanamaz ve white wings hospital ın başhekimine gider odaya girer girmez bir duvara dayanır çünkü ağrılarından ayakta durmaktan zorlanıyordur. Böbreklerini çok ağrıdığını anlatırken lindays yere yığılır ve hastaneye kaldırılır. Hastanede uyurken son kez hayal görür lindays hayalinde jared leto onu Florida ya götüreceğini ve bir daha Los Angeles a gelmeyeceğini söyler. Lindays bu duruma çok sevinir. Hayalinde jared leto lindays a bir adres gösterir bu adres arabayla gitmeden önce arabayı alacakları yerdir. Lindays birden gözleri açar hastanededir. Pencere nin perdesi ve camı açıktır. Karşıda duran cadde hayallinde gördüğü adrestir. Lindays son bir umutla hazırlanır ve kimse görmeden hastaneden çıkmayı başarır tam hayalinde gördüğü yere gelmiştir arkadan bir el hisseder arkasına döndüğünde jared leto yu görür ve sevincinden gülmeye başlar hemen jared leto ya sarılır. Jared leto ‘sen burada bekle ben arabayı alıp geleyim’ der ve kapıdan içeri girer. Jared kapıdan içeri girer girmez lindays kendini gerçek hayatta bulur. Arkasından shannon un sesini duyar.
-özür dilerim lindays seni dinlemedim ama hadi affet hastaneye dönelim böbreklerin daha iyileşmedi her an bayılabilirsin hadi lindays
-sen sen eğer sen gerçekten iyi bir arkadaş olsaydın beni her zaman dinlerdin artık sana inanmıyorum
Shannon un yanında silahlı bir adam vardır. Eğer lindays kaçarsa artık yapılabilecek bir şey yoktur adam lindays i vuracaktır. Ama lindays sahte olsa da mutlu olmayı seviyordu. Lindays bunu dile getirdikten sonra koşmaya başladı. Adam lindays i vurmuştu. Lindays aynı beyni gibi yavaş yavaş yere yıkılmaya başladı. Shannon koştu ve lindays le birlikte yere düştü. Shannon lindays ona ne kadar bağırsada o onun arkadaşıydı ve onu her zaman dinlemeliydi. Shannon bunları düşünerek ağlamaya başladı. Daha sonra shannon omzuna bir elin dokunduğunu hissetti. Kafasını kaldırdığında lindays i gördü. Shannon ayağı kalkarak lindays le birlikte sonsuza yürümeye başladı.

arkadaşlar bu hikayeyi ben yazdım ve bu hikaye ile bir film yarışmasına katıldım bana şans dileyin umarım ki kazanırım. Very Happy
bir çok hikaye yazıyorum beğenirseniz diğerlerinide yazacağım
lol!
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

hikayelerim Empty
MesajKonu: Geri: hikayelerim   hikayelerim Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 4:24 pm

cnm süper sin gerçekten çok güzel bi hikaye tebrik ederim seni igerçekten süper bişi yazmışın başarılarını ilerletmeye devam et Very Happy
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
hazal_dima

hazal_dima

İş/Hobiler : müzikkkk
Lakap : black wings

hikayelerim Empty
MesajKonu: Geri: hikayelerim   hikayelerim Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:02 pm

sağol cnm biraz değişik yazıyorum ben Very Happy beğenmene çok sevindim Very Happy
bir de biraz farklı isimler kullandım white wings hospital gibi akıl hastanesinin ismi Very Happy

hikayelerim
1 sayfadaki 1 sayfası