Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Geç Kalan Merhaba :)

YazarMesaj
Dima_Melly

Dima_Melly

Geç Kalan Merhaba :) Empty
MesajKonu: Geç Kalan Merhaba :)   Geç Kalan Merhaba :) Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 6:47 pm

Dediğim gibi çok geç kalmış bir merhaba bu Smile öncelikle selam Smile adımın bir önemi var mı bilmiyorum söylesem de söylemesem de bana hep melly diyiceksiniz Razz Aslında 2006 yılından beri "koyuu" bir dima bilan hayranıyım Smile herşey eurovısionla başladı yani Razz bazen eurovısion delisi olduğum için kendime teşekkür ediyorum.. böyle yakışıklı bir evladı tanımama vesile olduğum için Smile 2008 de bendeki bu dima aşkı coşa gelmiş changes klibini televizyonda izleyince patlayı vermiştir Razz velhasıl böyle işte.. 17 yıllık,hayatın tokatlarıyla düşe kalka yaşamış,akılsız başı yüzünden ayaklarına eziyet veren,allahın her günü milli eğitim köşelerinde sabahlayan bir melly ile tanışmaktasınız Razz sanırım bu kadar Razz haa bu arada fena rockerim ama dima bilan dinliyorum o da tuhaf Razz dima bilan için karizmamın bir önemi yok beeaaa Razz

Geç Kalan Merhaba :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [b]Merhaba (:[/b]
» herkesee merhaba..!!! xD