Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

çok şekersinnnn

+27
p@r@mor3_fan
DimaMiLan*
smgedima2006
lady-flame
çikolata_esmer
SkyBilan
tugba<3dima
senem
anna
merve-
dimasila
tuba@dima
dima meLiSSa
seher
Hozyayka_Bilan
minespd
bilan_duygu
Gospozha_Belan
tolga_night hooligan
ayselnursel
natalia
BelieVe
*HoLigaN*
dimanınenbüyükhayranı
yakamoz
mügoş_D!WA
dima_delisi
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
dima meLiSSa

dima meLiSSa

İş/Hobiler : dimayı dinlemek

çok şekersinnnn - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 10:14 am

seni coook sewiyorum aklının alamıyacağı kadar coook aen bnim tek askımsın.. I love you
dima meLiSSa

dima meLiSSa

İş/Hobiler : dimayı dinlemek

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 10:16 am

seni cookkkk sewiorumm aklının alamayacağı kadr cook..
tuba@dima

tuba@dima

İş/Hobiler : gezmek,müzik dinlemek vb.

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 7:44 pm

dima sen bnm herseyımsın
dimasila

dimasila

İş/Hobiler : esc,dima koldun,dima bilan,edvin marton,D'NASH,ruslan alehno,evgeni plushenko,beşiktaş.tv...:D
Lakap : koldunsila

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 9:10 pm

*HoLigaN* demiş ki:
Dima bilan ingilizce bilmiyo..dikkat ettim çok yerde ingilizce soru soruyolar çevirmen var yanında rusçaya çevirio sora dinlio rusça cvp verio çevirmen ingilizce açıklıo fln yani dima ingilizceden çakmıo...
sanırım 2006daki escde de spiker ing konuşamadığını sölemişti
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 5:07 pm

ewet
Smile
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
merve-

merve-

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 6:41 pm

harika tabikide her yönüyle ayrıca ewt çooook şeker Very Happy
dimasila

dimasila

İş/Hobiler : esc,dima koldun,dima bilan,edvin marton,D'NASH,ruslan alehno,evgeni plushenko,beşiktaş.tv...:D
Lakap : koldunsila

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 1:34 pm

arklara katılıyorum Very Happy
anna

anna

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 11:05 pm

önceden rusyada inglizce ders verilmiyordu almanca ögretiyorlardı o yuzden almanca biliyor inglizce şarkı söyleyen herkez inglizce bilse keşke
anna

anna

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 12:41 pm

çok ıyı sohpetimiz olurdu ama ilk başta ya tebya lüblü derdim
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 9:19 pm

ahh keşke rusça şarkı söleyen hekrez hmn rusçayı skse Very Happy sonu.ta şu an ing. dersi görüyoruz öğrenizce z sonuçta am rusçaıı kişim bilir ne zmn dersini alcaz bizimde bi yerde var isterseiz int te yazın rustan rusça diye çıkar bursada eğitim diye nasıl biliyonuzmu ingilizden ingilizce almandan almanca fransızdan ransızca italyandan italyanca en sondad rustan usça diyo ayy süper telefon nuaraları flnda çıkıyo tam bizim okulu nlarşısında bide yaa google ye bursada rustan rusça yazın çıkıyo zaten ne başta Very Happy
senem

senem

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 7:39 pm

benin yakamoza 1 sözüm var kzım sen hiçmi kliplerinin izlemiyon adamın adam gay olsa kızlarla öpüşür mü biraz bantık yürütün yaa dima yada bi sözüm var я тибе лублу хемде делилер гибиии.......
http://www.bilandima.ru
tugba<3dima

tugba<3dima

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 4:09 pm

galiba dima_delisi bn ne zmn evlenecegini biliorum demşti ne zmn oldugunu sölermisin? bide onu görmüssün yha nasıl bi duygu? ne konuştun? sana nasıl dawrandı? çok rica ediorum detaylarıyla anlatırmısın çok merak ediorum...
SkyBilan

SkyBilan

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 11:03 pm

Dima'm sende çok çok başka bir şey var. Ne olduğunu çözemiyorum! Zaten çözmek de istemiyorum! Sadece seni seviyorum... Bunları asla bilmeyeceksin ama olsun! Bilmene de gerek yok. Hayalin bana yetiyor... (Şu yazdıklarıma inanamıyorum ya çıldırmak işten değil!!)
çikolata_esmer

çikolata_esmer

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 1:39 am

onu gerçektn çok seviyormmm yaaa o benm herşeym
inş bu sene eurovisiona rusyaya gitcm ve dimayı görcem şimdiden çok heycanlıyım ya dima geliyorummm bekle beniiii seni çok seviyormmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm I love you ve believe sarkısını beraber okuyacağızzzz arkadaşlar facebookta dima bilan hayranları diye etknlk oluşturdm katılmk isteyen varsa eklesinnnn
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 9:32 pm

peki cnm dimayı sevmemek içten değil ama nie o saçlarını bozdu yaa çok kötü olmuş alınmasın ama yanii eski saç çok güzeldi saçını eski haline çevirmesini isterdim böle aslan yelesi gibi ibşi olmuş Very Happy renginde açtırmış
SkyBilan

SkyBilan

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 12:20 am

Ben de saçının siyah ve kısa halini daha çok beğeniyorum ama olsun değişiklik yapmış kendi beğeniyorsa sorun yok I love you Hem zaten ses aynı, gülüş aynı, bakışlar, o bal dudaklar aynı yaa!!! I love you I love you I love you Gerçekten Dima'yı sevmemek elde değill!!
lady-flame

lady-flame

İş/Hobiler : müzikkk,DİMAAAA,TH,supernaturall
Lakap : ross

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 4:25 pm

sana olan sevgim:
dağlardan büyük , denizlerden derin, baldan tatlı,kumdan fazla,masallardan daha güzel, anlatılamayacak kadar gerçekkk...
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 7:10 pm

çok şiirelsiniz :d
lady-flame

lady-flame

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:06 pm

çok uğraştım bunu yazmak için xD
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 10:28 am

drunken
smgedima2006

smgedima2006

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:07 pm

ben saçlarının yeni halini hiç beğenmedim.. "olsun böyle de yakışmış" diyemeyeceğim.. niye inatla kendine yakışmayanı yapıyor anlamıyorum.. hiç mi insan yok etrafında, "bu saç.. ııı.. biraz şey olmamış mı sence de.." falan demiyor ? tabii zevkler ve renkler meselesi ama.. yine de dayanamayacağım: eyy o saçlara fön çeken kuaför (utanmadan bir de gözünün önüne önüne getirmiş), ellerin kırılsın e mi ?! Very Happy
lady-flame

lady-flame

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:19 pm

yaa deme öyle benim çok hoşuma gitti saçları ama rengi siyah kalsa daha iyi olurmuş
DimaMiLan*

DimaMiLan*

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 7:49 pm

Dima'nın eski saç stili daha hoştu ama bu seferkide süper olmuş çok yakışmış...eee yakışıklıya ne yakışmazki (: seni seviyorum dima Smile
p@r@mor3_fan

p@r@mor3_fan

İş/Hobiler : sinema,müzik,resim,kitap
Lakap : Mrs.Constantine

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 12:27 pm

Dima Süper Yha Bide Türkiyede Konser Werse Herkes Dİma Dima die inlerr.gay falan da deil.o dünyanın en tatlısı en yakışıklısıVery Happy
http://http:\\paramoretokiohotel.azbuz.com
dima_delisi

dima_delisi

MesajKonu: Geri: çok şekersinnnn   çok şekersinnnn - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 8:22 pm

bende türkiyede konser verirse çok güzel olur belki yaz da fln gelir çünkü bütün ruslar türküyeye geliolar tatil yapmaya ee dimada bi rus :d

çok şekersinnnn
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki