Dima Bilan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dima Bilan Fan Club

Dima Bilan Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA

3 posters
YazarMesaj
ayselnursel

ayselnursel

İş/Hobiler : dimayla ilgili her iş :)
Lakap : dima aşığı

DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA Empty
MesajKonu: DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA   DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 4:19 pm

Arkadaşlar haberleri kısmına yazmıştım dima yana ile birlikte buzda dansın rus versiyonuna katılmış
resimlere ordan bakabilirsiniz ayrıca sunuculardan biri de evgeni plusenko buyrun dimanınn partneriyle birlikte o muhteşem şovu! Very Happy Very Happy
ktunnel'e girin şu başlığı yazın: Dima Bilan and Elena Berezhnaya on ice

İYİ ŞANSLAR DİMA!!
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA   DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 7:28 pm

offf dimaya i şanslar ama o lena pisliği inş buzda düşüp bi taraflarını kırar görürr gününü
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com
ayselnursel

ayselnursel

İş/Hobiler : dimayla ilgili her iş :)
Lakap : dima aşığı

MesajKonu: Geri: DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA   DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 1:23 pm

lena katılmıyo zaten yana ve dima katılıyor
Very Happy bu arada dima süper kayıyor sanırım 3.hafta bütün jüriden tam puan almış
İNŞALLAH O KAZANIR GOOD LUCK DİMA! 2.haftanın ve bulabilirsem 3.haftanın videosunu da koyucam.
ayrıca dimanın resmi sitesine girin(www.bilandima.ru)orda bir yer var dimanın partneyle falan olduğu resim var ona tıklayın bir siteye yönlendiriyor orda sanırım ice starı kim kazanır ya da favorin kim gibisinden bir anket orda dimaya oyverin ben verdim şu anlık sonuçalara göre dima açık ara farkla önde!
tuba&dima

tuba&dima

MesajKonu: Geri: DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA   DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 10:06 pm

inş dima kazanır yha
dima_delisi

dima_delisi

İş/Hobiler : amacım dima bilanın tüm şarkılarını onun söylediği gibi söylemek dima bilan hakkında bilgi
Lakap : DIMACI

MesajKonu: Geri: DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA   DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 8:35 pm

inş ama ben hala bi şanslıda raslayamadım şu sölenen uyduyaa yaa kimseede yokk deli olcamm izleyemiyorummm SadSadSad
http://www.dimabilan.yetkin-forum.com

DİMA BİLAN İCE STAR(BUZDA DANSIN RUS VERSİYONU)DA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-